• Ekotrebol Green Tea With Ginger 500Ml. Bio
-10%

Ekotrebol Green Tea with Ginger 500ml. Organic

SKUEK8436571270245

Ekotrebol Organic Green Tea with Ginger 500 ml is a health and wellbeing product in a 500 ml bottle, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €1,90 0,38 € / 100ml
Sale price €1,90 Regular price €2,12
You are saving: -€0,22
0,38 € / 100ml
Sold out
Ekotrebol Green Tea With Ginger 500Ml. Bio
Ekotrebol Green Tea with Ginger 500ml. Organic
Regular price €1,90 0,38 € / 100ml
Sale price €1,90 Regular price €2,12
You are saving: -€0,22
0,38 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me