• Enna Protect 22 Cm X 10 Ml X 1 unit
-19%

Enna Protect 22 Cm X 10 Ml X 1 unit

SKUEN8436598241587

Light flow panty liner 10 ml -22 cm

Regular price €8,00 80,0 € / 100ml
Sale price €8,00 Regular price €9,90
You are saving: -€1,90
80,0 € / 100ml
Enna Protect 22 Cm X 10 Ml X 1 unit
Enna Protect 22 Cm X 10 Ml X 1 unit
Regular price €8,00 80,0 € / 100ml
Sale price €8,00 Regular price €9,90
You are saving: -€1,90
80,0 € / 100ml

 

 

Panty liners with antibacterial protection and special treatment to prevent the proliferation of bacteria. Closes with snap button

Composition

Cotton

Instructions for use

Use maximum 12 hours, wash at 30º, do not tumble dry or bleach.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me