• Equisalud Liposomal Curcumin C3 Complex, 250 Ml
-21%

Equisalud Liposomal Curcumin C3 Complex, 250 Ml

SKUEQ8437019410063

Curcumin C3 Complex® in liposomal suspension, 250 ml bottle for oral administration.

Regular price €56,40 22,56 € / 100ml
Sale price €56,40 Regular price €71,26
You are saving: -€14,86
22,56 € / 100ml
Sold out
Equisalud Liposomal Curcumin C3 Complex, 250 Ml
Equisalud Liposomal Curcumin C3 Complex, 250 Ml
Regular price €56,40 22,56 € / 100ml
Sale price €56,40 Regular price €71,26
You are saving: -€14,86
22,56 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me