• Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml
-24% Promo FD

Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml

SKUEQ8436003021018

An energy essence to revitalise and energise the body.

Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
Sale price €14,70 Regular price €19,38
You are saving: -€4,68
47,42 € / 100ml
Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml
Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml
Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
Sale price €14,70 Regular price €19,38
You are saving: -€4,68
47,42 € / 100ml

 

 

What is Equisalud Yap 01 Energia, 31 ml?

Equisalud Yap 01 Energia, 31 ml is intended for the following purpose: an energy essence to revitalise and energise the body. It is available in a 31 ml bottle.

Purpose of the formula

It is formulated to revitalise and provide energy to the body.

Key features

  • Formula identified as Equisalud Yap 01 Energia, with the ingredients and concentrations stated on the label.
  • Pack size: 31 ml.
  • Adults seeking an energy-boosting formula to revitalise and energise the body.

Directions for use and precautions

Follow the dosage and instructions indicated on the packaging. Do not exceed the recommended daily intake. Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet. Consult a healthcare professional during pregnancy or whilst breastfeeding, if you are taking medication, or if you have any medical conditions.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me