• Estel-Farma Gold Cream 50Ml
-25% Promo FD

Estel-Farma Gold Cream 50Ml

SKUES8428442571100

A 50 ml face cream formulated with gold extract for cosmetic skincare.

Regular price €37,16 74,32 € / 100ml
Sale price €37,16 Regular price €49,54
You are saving: -€12,38
74,32 € / 100ml
Sold out
Estel-Farma Gold Cream 50Ml
Estel-Farma Gold Cream 50Ml
Regular price €37,16 74,32 € / 100ml
Sale price €37,16 Regular price €49,54
You are saving: -€12,38
74,32 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me