• Eye Care Anti-Fold Care Enamel, 8 ml
-23%

Eye Care Anti-Fold Care Enamel, 8 ml

SKUEY3532663008040
Enamel with anti-duplication care.
Regular price €8,30 103,75 € / 100ml
Sale price €8,30 Regular price €10,84
You are saving: -€2,54
103,75 € / 100ml
Eye Care Anti-Fold Care Enamel, 8 ml
Eye Care Anti-Fold Care Enamel, 8 ml
Regular price €8,30 103,75 € / 100ml
Sale price €8,30 Regular price €10,84
You are saving: -€2,54
103,75 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me