• Eye Care Protective Base, 8 ml
-23%

Eye Care Protective Base, 8 ml

SKUEY3532663008026
Protective base coat for nails.
Regular price €8,80 110,0 € / 100ml
Sale price €8,80 Regular price €11,37
You are saving: -€2,57
110,0 € / 100ml
Sold out
Eye Care Protective Base, 8 ml
Eye Care Protective Base, 8 ml
Regular price €8,80 110,0 € / 100ml
Sale price €8,80 Regular price €11,37
You are saving: -€2,57
110,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me