• Forza Vita Capelvenere Composto, 50 Ml
-16% Promo FD

Forza Vita Capelvenere Composto, 50 Ml

SKUFO8023966200118

A Forza Vita Capelvenere Composto liquid preparation in a 50 ml bottle.

Regular price €31,30 62,6 € / 100ml
Sale price €31,30 Regular price €37,20
You are saving: -€5,90
62,6 € / 100ml
Forza Vita Capelvenere Composto, 50 Ml
Forza Vita Capelvenere Composto, 50 Ml
Regular price €31,30 62,6 € / 100ml
Sale price €31,30 Regular price €37,20
You are saving: -€5,90
62,6 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me