• Forza Vita Ekinflu T, 25 Gr
-17% Promo FD

Forza Vita Ekinflu T, 25 Gr

SKUFO8023966200927

A 25 g sachet of Forza Vita powder called Ekinflu T, designed for seasonal periods.

Regular price €35,60 142,4 € / 100gr
Sale price €35,60 Regular price €42,80
You are saving: -€7,20
142,4 € / 100gr
Forza Vita Ekinflu T, 25 Gr
Forza Vita Ekinflu T, 25 Gr
Regular price €35,60 142,4 € / 100gr
Sale price €35,60 Regular price €42,80
You are saving: -€7,20
142,4 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me