• Forza Vita Kimiya Chrysoberillo, 10 Ml
-15% Promo FD

Forza Vita Kimiya Chrysoberillo, 10 Ml

SKUFO8023966005034

Forza Vita Kimiya Crisoberillo in a 10 ml bottle, a vibrational preparation from the Kimiya range.

Regular price €33,20 332,0 € / 100ml
Sale price €33,20 Regular price €38,96
You are saving: -€5,76
332,0 € / 100ml
Forza Vita Kimiya Chrysoberillo, 10 Ml
Forza Vita Kimiya Chrysoberillo, 10 Ml
Regular price €33,20 332,0 € / 100ml
Sale price €33,20 Regular price €38,96
You are saving: -€5,76
332,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me