• Forza Vita Kimiya Corallo Rosso, 10 Ml
-19%

Forza Vita Kimiya Corallo Rosso, 10 Ml

SKUFO8023966005027

A liquid preparation from Forza Vita’s Kimiya range, known as Corallo Rosso, in a 10 ml bottle.

Regular price €31,60 316,0 € / 100ml
Sale price €31,60 Regular price €38,96
You are saving: -€7,36
316,0 € / 100ml
Forza Vita Kimiya Corallo Rosso, 10 Ml
Forza Vita Kimiya Corallo Rosso, 10 Ml
Regular price €31,60 316,0 € / 100ml
Sale price €31,60 Regular price €38,96
You are saving: -€7,36
316,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me