• Forza Vita Kimiya Diamond , 10 ml
-13% Promo FD

Forza Vita Kimiya Diamond , 10 ml

SKUFO8023966005041

Forza Vita Kimiya Diamante, 10 ml is a liquid preparation from the Kimiya range, available in a 10 ml bottle. It must be used in accordance with the composition and the manufacturer’s instructions.

Regular price €32,40 324,0 € / 100ml
Sale price €32,40 Regular price €37,31
You are saving: -€4,91
324,0 € / 100ml
Forza Vita Kimiya Diamond , 10 ml
Forza Vita Kimiya Diamond , 10 ml
Regular price €32,40 324,0 € / 100ml
Sale price €32,40 Regular price €37,31
You are saving: -€4,91
324,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me