• Forza Vita Prima Essenza Cajeput Complex, 10 Ml
-15% Promo FD

Forza Vita Prima Essenza Cajeput Complex, 10 Ml

SKUFO8023966500010

Forza Vita aromatic blend with cajeput, in a 10 ml bottle, for use in accordance with the manufacturer’s instructions.

Regular price €33,20 332,0 € / 100ml
Sale price €33,20 Regular price €38,88
You are saving: -€5,68
332,0 € / 100ml
Forza Vita Prima Essenza Cajeput Complex, 10 Ml
Forza Vita Prima Essenza Cajeput Complex, 10 Ml
Regular price €33,20 332,0 € / 100ml
Sale price €33,20 Regular price €38,88
You are saving: -€5,68
332,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me