• Forza Vita Sys Artemisia (Mugwort), 50 Ml
-19%

Forza Vita Sys Artemisia (Mugwort), 50 Ml

SKUFO8023966700847

Liquid mugwort extract in a 50 ml bottle; a bitter-tasting plant traditionally used in digestive remedies.

Regular price €18,80 37,6 € / 100ml
Sale price €18,80 Regular price €23,22
You are saving: -€4,42
37,6 € / 100ml
Forza Vita Sys Artemisia (Mugwort), 50 Ml
Forza Vita Sys Artemisia (Mugwort), 50 Ml
Regular price €18,80 37,6 € / 100ml
Sale price €18,80 Regular price €23,22
You are saving: -€4,42
37,6 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me