• Forza Vita Trimagnesio Articular , 25 g
-16% Promo FD

Forza Vita Trimagnesio Articular , 25 g

SKUFO8023966201887

Forza Vita Trimagnesio Articular powdered supplement, 25 g, containing various sources of magnesium.

Regular price €22,10 88,4 € / 100gr
Sale price €22,10 Regular price €26,16
You are saving: -€4,06
88,4 € / 100gr
Forza Vita Trimagnesio Articular , 25 g
Forza Vita Trimagnesio Articular , 25 g
Regular price €22,10 88,4 € / 100gr
Sale price €22,10 Regular price €26,16
You are saving: -€4,06
88,4 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me