• Forza Vita Verbasco Composto, 10 Ml
-17% Promo FD

Forza Vita Verbasco Composto, 10 Ml

SKUFO8023966200668

Forza Vita Verbasco Composto, 10 ml is a liquid herbal preparation, supplied in a 10 ml bottle. It must be used in accordance with the composition and the manufacturer’s instructions.

Regular price €24,00 240,0 € / 100ml
Sale price €24,00 Regular price €28,91
You are saving: -€4,91
240,0 € / 100ml
Forza Vita Verbasco Composto, 10 Ml
Forza Vita Verbasco Composto, 10 Ml
Regular price €24,00 240,0 € / 100ml
Sale price €24,00 Regular price €28,91
You are saving: -€4,91
240,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me