• Forza Vitale Psc Acne Depurato 50Ml.
-24%

Forza Vitale Psc Acne Depurato 50Ml.

SKUFO8023966994109

Beneficial against acne.

Regular price €55,30 110,6 € / 100ml
Sale price €55,30 Regular price €72,35
You are saving: -€17,05
110,6 € / 100ml
Forza Vitale Psc Acne Depurato 50Ml.
Forza Vitale Psc Acne Depurato 50Ml.
Regular price €55,30 110,6 € / 100ml
Sale price €55,30 Regular price €72,35
You are saving: -€17,05
110,6 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me