• Genové Genocure Hand Cream 50 ml , 50 ml
-17%

Genové Genocure Hand Cream 50 ml , 50 ml

SKUGE8423372010019

Genové Genocure hand cream, 50 ml, to moisturise, nourish and protect dry or chapped skin.

Regular price €5,20 10,4 € / 100ml
Sale price €5,20 Regular price €6,30
You are saving: -€1,10
10,4 € / 100ml
Genové Genocure Hand Cream 50 ml , 50 ml
Genové Genocure Hand Cream 50 ml , 50 ml
Regular price €5,20 10,4 € / 100ml
Sale price €5,20 Regular price €6,30
You are saving: -€1,10
10,4 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me