• Genové Genosun Post-Solar Body Repair , 400 ml
-23% Promo FD

Genové Genosun Post-Solar Body Repair , 400 ml

SKUGE8423372801297

An after-sun body treatment that moisturises and helps soothe the skin following sun exposure.

Regular price €15,40 3,85 € / 100ml
Sale price €15,40 Regular price €20,10
You are saving: -€4,70
3,85 € / 100ml
Genové Genosun Post-Solar Body Repair , 400 ml
Genové Genosun Post-Solar Body Repair , 400 ml
Regular price €15,40 3,85 € / 100ml
Sale price €15,40 Regular price €20,10
You are saving: -€4,70
3,85 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me