• Genové Genosun Family Spf50, 400 ml
-20% Promo FD

Genové Genosun Family Spf50, 400 ml

SKUGE8423372800245

Broad-spectrum SPF 50 sun cream in a family-size bottle, 400 ml, designed to protect the skin from the sun’s rays.

Regular price €29,10 7,28 € / 100ml
Sale price €29,10 Regular price €36,30
You are saving: -€7,20
7,28 € / 100ml
Genové Genosun Family Spf50, 400 ml
Genové Genosun Family Spf50, 400 ml
Regular price €29,10 7,28 € / 100ml
Sale price €29,10 Regular price €36,30
You are saving: -€7,20
7,28 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me