• Genové Genosun Zero Spf50 , 125 ml
-21%

Genové Genosun Zero SPF50, 125 ml

SKUGE8423372000096

Genové Genosun Zero SPF50, 125 ml is a skincare and wellbeing product in a 125 ml format, designed for the specific use stated on its label.

Regular price €17,60 14,08 € / 100ml
Sale price €17,60 Regular price €22,20
You are saving: -€4,60
14,08 € / 100ml
Genové Genosun Zero Spf50 , 125 ml
Genové Genosun Zero SPF50, 125 ml
Regular price €17,60 14,08 € / 100ml
Sale price €17,60 Regular price €22,20
You are saving: -€4,60
14,08 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me