• Gianluca Depurative Mech, 500 Ml
-24%

Gianluca Depurative Mech, 500 Ml

SKUGI8032589070268

Gianluca Depurativo Mech, 500 ml is a liquid herbal preparation designed for a detoxifying regimen, available in a 500 ml bottle. It should be used in accordance with the ingredients and the manufacturer’s instructions.

Regular price €31,80 6,36 € / 100ml
Sale price €31,80 Regular price €41,60
You are saving: -€9,80
6,36 € / 100ml
Gianluca Depurative Mech, 500 Ml
Gianluca Depurative Mech, 500 Ml
Regular price €31,80 6,36 € / 100ml
Sale price €31,80 Regular price €41,60
You are saving: -€9,80
6,36 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me