• Gillette Clear Deodorant Clear Anti-Perspirant Gel Arctic Ice 70Ml
  • Gillette Clear Deodorant Clear Anti-Perspirant Gel Arctic Ice 70Ml
  • Gillette Clear Deodorant Clear Anti-Perspirant Gel Arctic Ice 70Ml
  • Gillette Clear Deodorant Clear Anti-Perspirant Gel Arctic Ice 70Ml
  • Gillette Clear Deodorant Clear Anti-Perspirant Gel Arctic Ice 70Ml
-24%

Gillette Clear Deodorant Clear Anti-Perspirant Gel Arctic Ice 70Ml

SKUGI7702018978106

Arctic freshness that lasts all day. Protection against odour and moisture.

Regular price €4,00 5,71 € / 100ml
Sale price €4,00 Regular price €5,29
You are saving: -€1,29
5,71 € / 100ml
Gillette Clear Deodorant Clear Anti-Perspirant Gel Arctic Ice 70Ml
Gillette Clear Deodorant Clear Anti-Perspirant Gel Arctic Ice 70Ml
Regular price €4,00 5,71 € / 100ml
Sale price €4,00 Regular price €5,29
You are saving: -€1,29
5,71 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Procter & Gamble (P&G) Supplier's address: One Johnson & Johnson Plaza, New Brunswick, NJ 08933, Estados UnidosMobile phone: +1 732 524 0400