• Glauber Enanda , 50 ml
-14% Promo FD

Glauber Enanda , 50 ml

SKUGL8023966010014

A liquid supplement containing helichrysum, echinacea, liquorice, ginger, rhodiola, magnolia and black pepper.

Regular price €40,70 81,4 € / 100ml
Sale price €40,70 Regular price €47,45
You are saving: -€6,75
81,4 € / 100ml
Sold out
Glauber Enanda , 50 ml
Glauber Enanda , 50 ml
Regular price €40,70 81,4 € / 100ml
Sale price €40,70 Regular price €47,45
You are saving: -€6,75
81,4 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me