• Glauber Gl Acugen , 20 ml
-10% Promo FD

Glauber Gl Acugen , 20 ml

SKUGL8023966010007

Oral coenzyme Q10 microemulsion: 20 ml bottle for administration via sprays.

Regular price €75,72 378,6 € / 100ml
Sale price €75,72 Regular price €84,13
You are saving: -€8,41
378,6 € / 100ml
Sold out
Glauber Gl Acugen , 20 ml
Glauber Gl Acugen , 20 ml
Regular price €75,72 378,6 € / 100ml
Sale price €75,72 Regular price €84,13
You are saving: -€8,41
378,6 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me