• Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray , 175 ml
  • Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray , 175 ml
  • Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray , 175 ml
  • Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray , 175 ml
  • Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray , 175 ml
-24% Promo FD

Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray , 175 ml

SKUHA71164302255

Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray -175 Ml

Regular price €7,10 4,06 € / 100ml
Sale price €7,10 Regular price €9,39
You are saving: -€2,29
4,06 € / 100ml
Sold out
Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray , 175 ml
Hask Biotin Boost 5In1 Conditioning Spray , 175 ml
Regular price €7,10 4,06 € / 100ml
Sale price €7,10 Regular price €9,39
You are saving: -€2,29
4,06 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me