• Hausmann B Bandivit Syrup , 250 ml
-13% Promo FD

Hausmann B Bandivit Syrup, 250 ml

SKUHA8437011677457

Hausmann B Bandivit Syrup, 250 ml, is a health and wellbeing product in a 250 ml bottle, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €23,80 9,52 € / 100ml
Sale price €23,80 Regular price €27,24
You are saving: -€3,44
9,52 € / 100ml
Sold out
Hausmann B Bandivit Syrup , 250 ml
Hausmann B Bandivit Syrup, 250 ml
Regular price €23,80 9,52 € / 100ml
Sale price €23,80 Regular price €27,24
You are saving: -€3,44
9,52 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me