• Hausmann B Helioferol Drops (Vit D3), 25 Ml
-13% Promo FD

Hausmann B Helioferol Drops (Vitamin D3), 25 ml

SKUHA8436537340319

Hausmann B Helioferol Drops (Vit D3), 25 ml is a health and wellbeing product in a 25 ml bottle, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €20,30 81,2 € / 100ml
Sale price €20,30 Regular price €23,28
You are saving: -€2,98
81,2 € / 100ml
Sold out
Hausmann B Helioferol Drops (Vit D3), 25 Ml
Hausmann B Helioferol Drops (Vitamin D3), 25 ml
Regular price €20,30 81,2 € / 100ml
Sale price €20,30 Regular price €23,28
You are saving: -€2,98
81,2 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me