• Herbes Del Lavender Flowers Bio, 45 Gr
-26%

Herbes Del Lavanda Organic Flowers, 45 g

SKUHE8428201101111

Herbes Del Lavanda Organic Flowers, 45 g is a plant-based product weighing 45 g, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €2,30 5,11 € / 100gr
Sale price €2,30 Regular price €3,10
You are saving: -€0,80
5,11 € / 100gr
Herbes Del Lavender Flowers Bio, 45 Gr
Herbes Del Lavanda Organic Flowers, 45 g
Regular price €2,30 5,11 € / 100gr
Sale price €2,30 Regular price €3,10
You are saving: -€0,80
5,11 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me