• Herbora Bronquitoran C, 250 Ml
-20%

Herbora Bronquitoran C, 250 ml

SKUHE8426494190010

Herbora Bronquitoran C, 250 ml is a health and wellbeing product in a 250 ml bottle. It contains mint and vitamin C.

Regular price €11,60 4,64 € / 100ml
Sale price €11,60 Regular price €14,47
You are saving: -€2,87
4,64 € / 100ml
Herbora Bronquitoran C, 250 Ml
Herbora Bronquitoran C, 250 ml
Regular price €11,60 4,64 € / 100ml
Sale price €11,60 Regular price €14,47
You are saving: -€2,87
4,64 € / 100ml

 

 

What is Herbora Bronquitoran C, 250 ml?

Herbora Bronquitoran C, 250 ml is a health and wellbeing product in a 250 ml bottle.

What is it used for?

It is designed to soothe the throat and support respiratory wellbeing.

Verified characteristics

  • Pack size: 250 ml
  • Identified ingredients: mint, vitamin C

Who is it suitable for?

People who need to soothe their throat and support respiratory wellbeing.

Precautions

Check that it is suitable for your needs and stop using it if you notice any adverse effects, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Herbora Bronquitoran C, 250 ml?

Check the price of Herbora Bronquitoran C, 250 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Herbora Laboratorios Supplier's address: Calle Mar Mediterrania (Polígono Industrial Torre del Rector), 5-9, 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Barcelona, España Mobile phone: +34 935 747 440