• Herbora Jalea Alegria, 20 Vials Of 10 Ml
-5%

Herbora Alegria Jelly, 20 vials of 10 ml each

SKUHE8426494144020

Herbora Alegria Royal Jelly, 20 x 10 ml vials is a food supplement in 10 ml vials. A food supplement designed to provide royal jelly and other nutrients in 10 ml vials.

Regular price €24,10 241,0 € / 100ml
Sale price €24,10 Regular price €25,37
You are saving: -€1,27
241,0 € / 100ml
Herbora Jalea Alegria, 20 Vials Of 10 Ml
Herbora Alegria Jelly, 20 vials of 10 ml each
Regular price €24,10 241,0 € / 100ml
Sale price €24,10 Regular price €25,37
You are saving: -€1,27
241,0 € / 100ml

 

 

What is Herbora Jalea Alegria, 20 vials of 10 ml?

Herbora Jalea Alegria, 20 x 10 ml vials is a food supplement in 10 ml vials.

What is it used for?

It is designed to provide royal jelly and other nutrients in 10 ml vials.

Verified characteristics

  • Presentation: 10 ml

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Herbora Jalea Alegria, 20 x 10 ml vials?

Check the price of Herbora Jalea Alegria, 20 vials of 10 ml, on Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Herbora Laboratorios Supplier's address: Calle Mar Mediterrania (Polígono Industrial Torre del Rector), 5-9, 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Barcelona, España Mobile phone: +34 935 747 440