• Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 Ml
-11% Promo FD

Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 ml

SKUHI7344060300704

Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 ml is a food supplement in a 30 ml bottle. It is designed to supplement the diet with the ingredients listed by the manufacturer.

Regular price €82,60 275,33 € / 100ml
Sale price €82,60 Regular price €92,62
You are saving: -€10,02
275,33 € / 100ml
Sold out
Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 Ml
Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 ml
Regular price €82,60 275,33 € / 100ml
Sale price €82,60 Regular price €92,62
You are saving: -€10,02
275,33 € / 100ml

 

 

What is Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 ml?

Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 ml is a food supplement in a 30 ml bottle.

What is it used for?

It is intended to supplement the diet with the nutrients or ingredients specified by the manufacturer.

How should Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 ml be used?

Follow the dosage and instructions given on the packaging. Do not exceed the recommended daily dose.

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet. Keep the product out of the reach of children and consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 ml?

Check the price of Hiranyagar Karoti-Take Reishi, 30 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me