• Hiranyagar Manini, 30 Ml
-14% Promo FD

Hiranyagar Manini, 30 ml

SKUHI7344010400300

Hiranyagar Manini, 30 ml, is a 30 ml health and wellbeing product, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €47,84 159,47 € / 100ml
Sale price €47,84 Regular price €55,95
You are saving: -€8,11
159,47 € / 100ml
Sold out
Hiranyagar Manini, 30 Ml
Hiranyagar Manini, 30 ml
Regular price €47,84 159,47 € / 100ml
Sale price €47,84 Regular price €55,95
You are saving: -€8,11
159,47 € / 100ml

 

 

What is Hiranyagar Manini, 30 ml?

Hiranyagar Manini, 30 ml is a health and wellbeing product in a 30 ml bottle.

What is it used for?

It is intended for the specific use indicated by the manufacturer.

How should Hiranyagar Manini, 30 ml be used?

Follow the instructions on the packaging to find out the correct preparation, application, quantity and frequency of use.

Precautions

Check that the product is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Hiranyagar Manini, 30 ml?

Check the price of Hiranyagar Manini, 30 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me