• Hiranyagar Shakti 3, 30 Ml
-10% Promo FD

Hiranyagar Shakti 3, 30 ml

SKUHI7344010650309

Hiranyagar Shakti 3, 30 ml is a health and wellbeing product in a 30 ml format, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €50,10 167,0 € / 100ml
Sale price €50,10 Regular price €55,95
You are saving: -€5,85
167,0 € / 100ml
Sold out
Hiranyagar Shakti 3, 30 Ml
Hiranyagar Shakti 3, 30 ml
Regular price €50,10 167,0 € / 100ml
Sale price €50,10 Regular price €55,95
You are saving: -€5,85
167,0 € / 100ml

 

 

What is Hiranyagar Shakti 3, 30 ml?

Hiranyagar Shakti 3, 30 ml is a health and wellbeing product in a 30 ml bottle.

What is it used for?

It is intended for the specific use indicated by the manufacturer.

How should Hiranyagar Shakti 3, 30 ml be used?

Follow the instructions on the packaging to find out the correct preparation, application, quantity and frequency of use.

Precautions

Check that the product is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Hiranyagar Shakti 3, 30 ml?

Check the price of Hiranyagar Shakti 3, 30 ml on Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me