• Hiranyagar Sun Elixir , 10 ml
-10% Promo FD

Hiranyagar Sun Elixir , 10 ml

SKUHI7344010010103

Hiranyagar botanical elixir in a 10 ml bottle, made with edible gold, hawthorn and goji berries.

Regular price €68,57 685,7 € / 100ml
Sale price €68,57 Regular price €76,19
You are saving: -€7,62
685,7 € / 100ml
Sold out
Hiranyagar Sun Elixir , 10 ml
Hiranyagar Sun Elixir , 10 ml
Regular price €68,57 685,7 € / 100ml
Sale price €68,57 Regular price €76,19
You are saving: -€7,62
685,7 € / 100ml

 

 

What is Hiranyagar Elixir Del Sol, 10 ml?

Hiranyagar botanical elixir in a 10 ml bottle, made with edible gold, hawthorn and goji berries.

What is it used for?

It is presented as a botanical preparation for use as directed by the manufacturer.

Features and benefits

  • 10 ml bottle.
  • Contains edible gold, hawthorn and goji berries.

Composition

Gold for internal use, hawthorn and goji berries.

How to use

Take three times a day, following the dosage indicated on the packaging.

Precautions

Do not assume this product can prevent or cure any illnesses. Consult a healthcare professional before use if you are taking medication, are pregnant, breastfeeding or have cardiovascular conditions.

What is the price of Hiranyagar Elixir Del Sol, 10 ml?

Check the price of Hiranyagar Elixir Del Sol, 10 ml on Farmaciasdirect and see what special offers are available before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me