• Hiranyagar White Gold Elixir 10 Ml , 10 ml
-10% Promo FD

Hiranyagar White Gold Elixir 10 Ml , 10 ml

SKUHI7344010050109

Hiranyagar White Gold Elixir 10 ml is a 10 ml liquid supplement containing plant extracts and bee products. It contains sage, fennel, cardamom, lemongrass, carrot, pollen and honey.

Regular price €68,57 685,7 € / 100ml
Sale price €68,57 Regular price €76,19
You are saving: -€7,62
685,7 € / 100ml
Sold out
Hiranyagar White Gold Elixir 10 Ml , 10 ml
Hiranyagar White Gold Elixir 10 Ml , 10 ml
Regular price €68,57 685,7 € / 100ml
Sale price €68,57 Regular price €76,19
You are saving: -€7,62
685,7 € / 100ml

 

 

What is Hiranyagar White Gold Elixir 10 ml, 10 ml?

Hiranyagar White Gold Elixir 10 ml is a 10 ml liquid supplement containing plant extracts and bee products. It includes sage, fennel, cardamom, lemongrass, carrot, pollen and honey.

Benefits and uses

Its concentrated formulation allows the product to be measured out in drops as indicated on the label.

How to use Hiranyagar White Gold Elixir 10 ml, 10 ml?

Follow the dosage instructions on the packaging exactly.

Precautions

Do not use if you are allergic to pollen or bee products. Seek advice if you are pregnant, breastfeeding or taking medication.

What is the price of Hiranyagar White Gold Elixir 10 ml, 10 ml?

Check the price of Hiranyagar White Gold Elixir 10 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me