• Hiranyagar Yatamansi , 30 ml
-10% Promo FD

Hiranyagar Yatamansi, 30 ml

SKUHI7344010900305

Hiranyagar Yatamansi, 30 ml, is a 30 ml skincare and wellbeing product, designed for the specific use stated on its label.

Regular price €50,10 167,0 € / 100ml
Sale price €50,10 Regular price €55,95
You are saving: -€5,85
167,0 € / 100ml
Sold out
Hiranyagar Yatamansi , 30 ml
Hiranyagar Yatamansi, 30 ml
Regular price €50,10 167,0 € / 100ml
Sale price €50,10 Regular price €55,95
You are saving: -€5,85
167,0 € / 100ml

 

 

What is Hiranyagar Yatamansi, 30 ml?

Hiranyagar Yatamansi, 30 ml is a health and wellbeing product in a 30 ml bottle.

What is it used for?

It is intended for the specific use indicated by the manufacturer.

How should Hiranyagar Yatamansi, 30 ml, be used?

Follow the instructions on the packaging for the correct preparation, application, dosage and frequency of use.

Precautions

Check that the product is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Hiranyagar Yatamansi, 30 ml?

Check the price of Hiranyagar Yatamansi, 30 ml on Farmaciasdirect and look out for any current promotions before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me