• Instituto Español Atopic Skin Deodorant Roll On , 2 x 75 ml
-16%

Instituto Español Atopic Skin Deodorant Roll On , 2 x 75 ml

SKUFDRC2002

Atopic Skin Deodorant

Regular price €5,70 3,8 € / 100ml
Sale price €5,70 Regular price €6,80
You are saving: -€1,10
3,8 € / 100ml
Instituto Español Atopic Skin Deodorant Roll On , 2 x 75 ml
Instituto Español Atopic Skin Deodorant Roll On , 2 x 75 ml
Regular price €5,70 3,8 € / 100ml
Sale price €5,70 Regular price €6,80
You are saving: -€1,10
3,8 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me