• Internatur Interseda 30 , 30 ml
-16% Promo FD

Internatur Interseda 30, 30 ml

SKUIN8437006267861

Internatur Interseda 30, 30 ml, is a 30 ml skincare and wellbeing product, designed for the specific use indicated on its label.

Regular price €13,20 44,0 € / 100ml
Sale price €13,20 Regular price €15,79
You are saving: -€2,59
44,0 € / 100ml
Internatur Interseda 30 , 30 ml
Internatur Interseda 30, 30 ml
Regular price €13,20 44,0 € / 100ml
Sale price €13,20 Regular price €15,79
You are saving: -€2,59
44,0 € / 100ml

 

 

What is Internatur Interseda 30, 30 ml?

Internatur Interseda 30, 30 ml is a health and wellbeing product in a 30 ml bottle.

What is it used for?

It is intended for the specific use indicated by the manufacturer.

How should Internatur Interseda 30, 30 ml be used?

Follow the instructions on the packaging to find out the correct preparation, application, quantity and frequency of use.

Precautions

Check that the product is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Internatur Interseda 30, 30 ml?

Check the price of Internatur Interseda 30, 30 ml on Farmaciasdirect and look out for any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me