• Internature Linfavar Syrup 250Ml.
-33%

Internature Linfavar Syrup 250Ml.

SKUIN8437003403408

Internature Linfavar Syrup 250 ml is a liquid supplement containing plant extracts and flavonoids. The bottle contains 250 ml and lists blueberry amongst the plant species included. Within its category, it is classified as a circulation supplement.

Regular price €17,00 6,8 € / 100ml
Sale price €17,00 Regular price €25,43
You are saving: -€8,43
6,8 € / 100ml
Internature Linfavar Syrup 250Ml.
Internature Linfavar Syrup 250Ml.
Regular price €17,00 6,8 € / 100ml
Sale price €17,00 Regular price €25,43
You are saving: -€8,43
6,8 € / 100ml

 

 

Circulation: What is Internature Linfavar Syrup 250ml?

Internature Linfavar Syrup 250 ml is a liquid supplement containing plant extracts and flavonoids. The bottle contains 250 ml and lists blueberry amongst the plant species included.

What is it used for?

Its main use is as a liquid supplement containing plant extracts and flavonoids.

How should Internature Linfavar Syrup 250 ml be used?

Follow the dosage indicated on the packaging and shake before use where specified by the manufacturer.

Precautions and storage

Consult a healthcare professional if you are pregnant or breastfeeding, or if you are taking anticoagulants or other medicines.

What is the price of Internature Linfavar Syrup 250ml?

Check the price of Internature Linfavar Syrup 250ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me