• Internature Naturprolis Oral Spray 30Ml.
-30%

Internature Naturprolis Oral Spray 30Ml.

SKUIN8437006267243

Internature Naturprolis oral spray in a 30 ml bottle. The propolis spray is intended for local application within the oral cavity. Please check the packaging for the exact instructions for use.

Regular price €15,70 52,33 € / 100ml
Sale price €15,70 Regular price €22,43
You are saving: -€6,73
52,33 € / 100ml
Internature Naturprolis Oral Spray 30Ml.
Internature Naturprolis Oral Spray 30Ml.
Regular price €15,70 52,33 € / 100ml
Sale price €15,70 Regular price €22,43
You are saving: -€6,73
52,33 € / 100ml

 

 

What is Internature Naturprolis Oral Spray 30 ml?

Internature Naturprolis oral spray in a 30 ml bottle.

What is it used for?

The propolis spray is intended for local application within the oral cavity. Please check the packaging for the exact instructions for use.

Benefits and features

  • Spray format.
  • For oral use.
  • 30 ml contents.

How to use it?

Shake if indicated on the label and apply only the number of sprays indicated on the packaging.

Precautions

Do not use if you are allergic to bee products. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, a child or taking medication.

What is the price of Internature Naturprolis Oral Spray 30 ml?

Check the price of Internature Naturprolis Oral Spray 30ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me