• Intersa Chlorelpure , 500 ml
-12%

Intersa Chlorelpure, 500 ml

SKUIN8413568009637

Intersa Chlorelpure, 500 ml, is a health and wellbeing product in a 500 ml bottle, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €19,20 3,84 € / 100ml
Sale price €19,20 Regular price €21,87
You are saving: -€2,67
3,84 € / 100ml
Intersa Chlorelpure , 500 ml
Intersa Chlorelpure, 500 ml
Regular price €19,20 3,84 € / 100ml
Sale price €19,20 Regular price €21,87
You are saving: -€2,67
3,84 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me