• Ioox Atac Oil , 200 ml
-15% Promo FD Oportunidades

Ioox Atac Oil , 200 ml

SKUIO8470001988898

Oatmeal oil spray36601

Regular price €23,90 11,95 € / 100ml
Sale price €23,90 Regular price €28,08
You are saving: -€4,18
11,95 € / 100ml
Ioox Atac Oil , 200 ml
Ioox Atac Oil , 200 ml
Regular price €23,90 11,95 € / 100ml
Sale price €23,90 Regular price €28,08
You are saving: -€4,18
11,95 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Laboratorios Viñas Supplier's address: Calle Mar Mediterrania (Polígono Industrial Torre del Rector), 5-9, 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Barcelona, España Mobile phone: +34 935 747 440