• Isopro 2000 Electrolytes 10Kg.
-5%
Trm

Isopro 2000 Electrolytes 10Kg.

SKUTR5391504340378

ISOPRO 2000 is a concentrated electrolyte supplement.

Regular price €112,00 11,2 € / 1kg
Sale price €112,00 Regular price €117,89
You are saving: -€5,89
11,2 € / 1kg
Isopro 2000 Electrolytes 10Kg.
Isopro 2000 Electrolytes 10Kg.
Regular price €112,00 11,2 € / 1kg
Sale price €112,00 Regular price €117,89
You are saving: -€5,89
11,2 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203