• Izalo Izalapach 20 Amp, 10 Ml
-33% Promo FD

Izalo Izalapach 20 Amp, 10 ml

SKUIZ8436020560095

Izalo Izalapach 20 Amp, 10 ml is a food supplement in 10 ml doses. This food supplement is designed to provide the Izalapach content in 20 drinkable 10 ml ampoules.

Regular price €20,30 203,0 € / 100ml
Sale price €20,30 Regular price €30,49
You are saving: -€10,19
203,0 € / 100ml
Izalo Izalapach 20 Amp, 10 Ml
Izalo Izalapach 20 Amp, 10 ml
Regular price €20,30 203,0 € / 100ml
Sale price €20,30 Regular price €30,49
You are saving: -€10,19
203,0 € / 100ml

 

 

What is Izalo Izalapach 20 Amp, 10 ml?

Izalo Izalapach 20 Amp, 10 ml is a food supplement in a 10 ml bottle.

What is it used for?

Its purpose is to provide the Izalapach content in 20 drinkable 10 ml ampoules.

Verified characteristics

  • Presentation: 10 ml

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Izalo Izalapach 20 Amp, 10 ml?

Check the price of Izalo Izalapach 20 ampoules, 10 ml on Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me