• Just Podiu Colagenium, 600 Gr
-23% Promo FD

Just Podiu Colagenium, 600 g

SKUJU8436015145078

Just Podiu Colagenium, 600 g is a food supplement in a 600 g pack. This food supplement is designed to provide collagen powder with vitamin C for the care of bones and cartilage.

Regular price €33,30 5,55 € / 100gr
Sale price €33,30 Regular price €43,47
You are saving: -€10,17
5,55 € / 100gr
Just Podiu Colagenium, 600 Gr
Just Podiu Colagenium, 600 g
Regular price €33,30 5,55 € / 100gr
Sale price €33,30 Regular price €43,47
You are saving: -€10,17
5,55 € / 100gr

 

 

What is Just Podiu Colagenium, 600 g?

Just Podiu Colagenium, 600 g is a food supplement in a 600 g pack.

What is it used for?

It is designed to provide collagen powder with vitamin C to support the health of bones and cartilage.

Verified characteristics

  • Pack size: 600 g

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Just Podiu Colagenium, 600 g?

Check the price of Just Podiu Colagenium, 600 g on Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me