• Kin Fluor Kin Pack 2X1 Junior 75Ml
-50%
Kin

Kin Fluor Kin Pack 2X1 Junior 75Ml

SKUKI8474071400878

Kin Fluor Junior 75ml

Cola and Strawberry flavour. 2X1

Regular price €8,80 11,73 € / 100ml
Sale price €8,80 Regular price €17,56
You are saving: -€8,76
11,73 € / 100ml
Sold out
Kin Fluor Kin Pack 2X1 Junior 75Ml
Kin Fluor Kin Pack 2X1 Junior 75Ml
Regular price €8,80 11,73 € / 100ml
Sale price €8,80 Regular price €17,56
You are saving: -€8,76
11,73 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me
Supplier: Laboratorios KIN S.A. Supplier's address: Carrer de Venus, 31, 08001 BarcelonaMobile phone: +34 93 265 67 68