• Letibalm Nose & Lip Repair Fluid Pack, 4 x 10ml
-38%

Letibalm Nose & Lip Repair Fluid Pack, 4 x 10ml

SKULE2024040404143

Specific repair of chapped nose and lips.

Regular price €23,30 58,25 € / 100ml
Sale price €23,30 Regular price €37,84
You are saving: -€14,54
58,25 € / 100ml
Letibalm Nose & Lip Repair Fluid Pack, 4 x 10ml
Letibalm Nose & Lip Repair Fluid Pack, 4 x 10ml
Regular price €23,30 58,25 € / 100ml
Sale price €23,30 Regular price €37,84
You are saving: -€14,54
58,25 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me