• Liquid Paraffin 4.5L
-15%
Trm

Liquid Paraffin 4.5L

SKUTR5391504341535

Refined mineral oil for horses

Regular price €59,30 1,32 € / 100ml
Sale price €59,30 Regular price €69,59
You are saving: -€10,29
1,32 € / 100ml
Liquid Paraffin 4.5L
Liquid Paraffin 4.5L
Regular price €59,30 1,32 € / 100ml
Sale price €59,30 Regular price €69,59
You are saving: -€10,29
1,32 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203