• Mederi Nut Amino Pag , 360 g
-5%

Mederi Nut Amino Pag, 360 g

SKUME8437020265317

Mederi Nut Amino Pag, 360 g, is a health and wellbeing product weighing 360 g.

Regular price €55,80 15,5 € / 100gr
Sale price €55,80 Regular price €58,74
You are saving: -€2,94
15,5 € / 100gr
Sold out
Mederi Nut Amino Pag , 360 g
Mederi Nut Amino Pag, 360 g
Regular price €55,80 15,5 € / 100gr
Sale price €55,80 Regular price €58,74
You are saving: -€2,94
15,5 € / 100gr

 

 

What is Mederi Nut Amino Pag, 360 g?

Mederi Nut Amino Pag, 360 g is a health and wellbeing product weighing 360 g.

What is it used for?

Its purpose is to provide amino acids in powder form.

Verified characteristics

  • Pack size: 360 g

Who is it suitable for?

Users who need to supplement their diet with amino acids in powder form.

Precautions

Check that it is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Mederi Nut Amino Pag, 360 g?

Check the price of Mederi Nut Amino Pag, 360 g, on Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me